ZUŠ Klobouky u Brna

Naše úspěchy



Výsledky soutěže Per Quattro Mani 2019 (pdf) !!!

Výsledky soutěže Pianoforte per tutti 2019 (pdf) !!!

Výsledky soutěže Mozart opět v Olomouci (pdf)

Klavírní soutěž Per Quattro Mani 2014:

I.kategorie:

Horáková Eliška, Horáková Tereza - 1. cena

Nováková Pavla, Horáková Klára - Čestné uznání

Pedagog: Bc.Lenka Koudelková

Huková Tereza, Herzánová Veronika - Za účast

Pedagog: Bc. Jarmila Babáčková

II.kategorie:

Horáková Aneta, Holásková Karolína - 2. cena

Pedagog: Bc.Lenka Koudelková

IV.kategorie:

Suchánková Anna, Mikelová Tereza - Čestné uznání I.st

Pedagog: Bc. Jarmila Babáčková

Krajské kolo soutěže dechových orchestrů 1.4.2014:

Ia.kategorie:

DH ZUŠ Klobouky u Brna - 3. místo

Pedagog: Petr Pospíšil

"Čtyři ruce na klávesách" Karlovy Vary 2011 8.11.2011:

I.kategorie:

Adéla Mottlová /ZUŠ Brno/, Anna Malinková - 1. místo s postupem

Pedagog: Mgr. Armine Stepanyan

Kamila Jakubčíková, Kamila Urbánková - 2. místo

Pedagog: Mgr. Armine Stepanyan, Bc. Lenka Koudelková

Aneta Horáková, Karolína Holásková  - 2. místo

Pedagog: Mgr. Armine Stepanyan, Bc. Lenka Koudelková

II.kategorie:

Pavlína Krmelová, Marie Hejlová - 3. místo

Pedagog: Bc. Lenka Koudelková, Jarmila Babáčková DiS.

Karolína Hynštová, Martin Pleyer  - Čestné uznání

Pedagog: Bc. Lenka Koudelková, Jarmila Babáčková DiS.

III.kategorie:

Barbora Komosná, Nikol Dostálová - 1. místo s postupem

Pedagog: Mgr. Armine Stepanyan

Anna Suchánková, Tereza Mikelová - 3. místo

Pedagog: Jarmila Babáčková DiS.

IV.kategorie:

Ráchel Kalvachová, Barbora Komosná - 1. místo s postupem

Pedagog: Mgr. Armine Stepanyan

 

Mezinárodní kolo a finále soutěže 19. listopadu 2011 v Hofu a Selbu (SRN)

 

Adéla Mottlová /ZUŠ Brno/, Anna Malinková - 1. místo

Barbora Komosná, Nikol Dostálová - 1. místo

Ráchel Kalvachová, Barbora Komosná - 2. místo

Všechny žákyně jsou ze třídy Mgr. Armine Stepanyan

Mezinárodní soutěž mladých klavíristů v Budapešti

III. kategorie (do 11 let): Aneta Horáková  - 2. místo
IV. kategorie (do 15 let): Barbora Komosná  - 3. místo

I. kategorie (do 12 let): Adéla Mottlová, Anna Malinková - 1. místo
II. kategorie (do 14 let): Barbora Komosná, Nikol Dostálová - 2. místo
III. kategorie(do 16let): Ráchel Kalvachová, Barbora Komosná - 1. místo

Všechny žákyně jsou ze třídy Mgr. Armine Stepanyan

Okresní kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír

0.kategorie: Kamila Urbánková 1. místo s postupem (Bc.Lenka Koudelková)
Kamila Jakubčíková 1. místo s postupem (Mgr.Armine Stepanyan)
Tereza Strouhalová 1. místo s postupem (Bc.Lenka Koudelková)
Natálie Štouračová 3. místo (Jarmila Hunčová DiS.)
I.kategorie: Karolína Holásková 1. místo s postupem (Bc.Lenka Koudelková)
Anna Malinková 1. místo s postupem (Mgr.Armine Stepanyan)
Natálie Tibenská 2. místo (Jarmila Hunčová DiS.)
III.kategorie: Pavlína Krmelová 2. místo (Bc.Lenka Koudelková)
Marie Hejlová 3. místo (Jarmila Hunčová DiS.)
IV.kategorie: Karolína Hynštová 2. místo (Jarmila Hunčová DiS.)
Petr Blažek 2. místo (Bc.Lenka Koudelková)
V.kategorie: Barbora Komosná 1. místo s postupem (Mgr.Armine Stepanyan)
Anna Suchánková 1. místo (Jarmila Hunčová DiS.)
Nikol Dostálová 1. místo (Mgr.Armine Stepanyan)
Aneta Praxová 2. místo (Mgr.Armine Stepanyan)

Soutěž probíhala 24.2.2011 v Mikulově

Per Quattro Mani 2010:

1.Kategorie Anna Malinková
Adéla Mottlová (ZUŠ Smetanova)    -   1.místo

2.Kategorie Aneta Praxová
Nikol Dostálová    -   čestné uznání

Anna Suchánková
Tereza Mikelová    -   čestné uznání

3.Kategorie Barbora Komosná
Jana Dvořáčková (ZUŠ Smetanova)    -   3.místo

Ráchel Kalvachová
Anna Natalia Fajnorová (ZUŠ Smetanova)    -   3.místo

Soutěž probíhala 26-28.11.2010

Klavírní soutěž Concorso Internationale Pianistico (Itálie) 2010:

umístění zde (formát PDF)

Klavírní soutěž Concours Flame (Francie) 2010:

umístění zde (formát PDF)

Klavírní soutěž Dvořákův Lipník 2010:

umístění zde (formát PDF)

Oblastní kolo národní soutěž ZUŠ v komorní hře 2010:

Saxofonové trio - 1.místo s postupem

Obsazení: Eva Vojáčková, Petra Vojáčková - saxofony
Leona Petrášová - klavír

Soutěž probíhala 10.3.2010 v Blansku (ZUŠ Blansko)

Okresní kolo národní soutěž ZUŠ v komorní hře 2010:

Saxofonové trio - 1.místo s postupem

Obsazení: Eva Vojáčková, Petra Vojáčková - saxofony
Leona Petrášová - klavír

Klarinetové trio - 1.místo

Obsazení: Adam Zeman, František Schubert, Richard Schubert - klarinety

Soutěž probíhala 10.2.2010 v Hustopečích (ZUŠ Hustopeče)

PER QUATTRO MANI 2009:

Jana Otáhalová, Anna Natalia Fajnorová (Brno) (2.kat.) - 3.místo
Jana Otáhalová, Ráchel Kalváchová (2.kat.) - Čestné uznání 1. stupně
Ráchel Kalváchová, Romana Synková (2.kat.) - Čestné uznání 2. stupně
Natálie Bartoňková, Leona Petrášová (3.kat.) - 2.místo

Soutěž probíhala 17-18.4.2009 v Praze (ZUŠ Taussigova)

 

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na lidové nástroje:

Eva Rožnovská - cimbál (6.kat.) - 3.místo
Anna Straková - cimbál (9.kat.) - 3.místo

Soutěž probíhala 1.5.2009 v Kyjově

 

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ v souborové hře lidových nástrojů:

Cimbálová muzika ZUŠ Klobouky u Brna - (3.kat.) - 3.místo

Soutěž probíhala 2.5.2009 v Kyjově

 

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v souborové hře lidových nástrojů:

Cimbálová muzika ZUŠ Klobouky u Brna - (3.kat.) - 1.místo s postupem

Soutěž probíhala 26.3.2009 v Břeclavi

 

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na lidové nástroje:

Eva Rožnovská - cimbál (6.kat.) - 1.místo s postupem
Anna Straková - cimbál (9.kat.) - 1.místo s postupem

Soutěž probíhala 26.3.2009 v Břeclavi

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje:

Eva Vojáčková - saxofon (6.kat.) - 2.místo
Martin Nevídal - klarinet (9.kat.) - 1.místo

Soutěž probíhala 19.3.2009 v Blansku



Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na žesťové nástroje:

Petr Hájek - tuba (2.kat.) - 1.místo
Roman Kusák - trubka (2.kat.) - čestné uznání
Lukáš Malý - trubka (3.kat.) - čestné uznání

Soutěž probíhala 13.3.2009 v Brně

Okresní kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje:

Aneta Horáková - zobcová flétna (4.kat.) - 1.místo
Veronika Křížová - příčná flétna (4.kat.) - 1.místo
Adam Zeman - klarinet (3.kat.) - 1.místo
František Schubert - klarinet (3.kat.) - 2.místo
Martin Nevídal - klarinet (9.kat.) - 1.místo s postupem
Martin Vedra - klarinet (9.kat.) - 2.místo
Petra Vojáčková - saxofon (5.kat.) - 1.místo
Eva Vojáčková - saxofon (6.kat.) - 1.místo s postupem
Roman Kusák - trubka (2.kat.) - 1.místo s postupem
Lukáš Malý - trubka (3.kat.) - 1.místo s postupem
Petr Hájek - tuba (2.kat.) - 1.místo s postupem
Antonín Šemora - tenor (4.kat.) - 2.místo

Soutěž probíhala 18.2.2009 v Mikulově

"Čtyři ruce na klávesách" Karlovy Vary 2008:

České kolo:

Kategorie 1b:

Pavlína Krmelová, Marie Hejlová - 3.místo
Aneta Praxová, Nikol Dostálová - 3.místo
Anna Suchánková, Martin Pleyer - ČU 1.stupně
Barbora Komosná, Monika Koutná - ČU 1.stupně
Aneta Praxová, Barbora Komosná - ČU
Michal Hanák, Karolína Hynštová - ČU

Kategorie 3:

Ráchel Kalváchová, Romana Synková - 2.místo

Kategorie 4:

Jana Otáhalová, Anna Natálie Fajnorová - 2.místo
Jana Otáhalová, Ráchel Kalváchová - 3.místo
Natálie Bartoňková, Leona Petrášová - ČU 1.stupně

Mezinárodní kolo:

Ráchel Kalváchová, Romana Synková - 3.místo
Jana Otáhalová, Anna Natálie Fajnorová - 2.místo

Celostátní kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír:

7.kategorie: Jana Otáhalová- 2. místo

Žákyně je ze třídy Mgr. Armine Stepanyan

Soutěž probíhala v Praze na ZUŠ Taussigova 21.4.2008

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na housle:

6.kategorie: Martin Husák- 3. místo

Žák je ze třídy Mgr. Ivony Jahodové

Soutěž probíhala v Mikulově 10.4.2008

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír:

0.kategorie: Pavlína Krmelová- 3. místo

2.kategorie: Aneta Praxová- čestné uznání

5.kategorie: Ráchel Kalváchová- 3. místo

6.kategorie: Romana Synková- čestné uznání

7.kategorie: Jana Otáhalová- 1. místo s postupem

7.kategorie: Leona Petrášová- 3. místo

10.kategorie: Lucie Šmitková- 3. místo

Soutěž probíhala v Brně na ZUŠ Jaroslava Kvapila 11 - 12.3.2008

Okresní kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje:

1.kategorie: David Koziel- 3. místo

6.kategorie: Martin Husák- 1. místo s postupem do kr. kola

Soutěž probíhala ve Velkých Bílovicích 13.3.2008

Školní kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír:

0.kategorie: Michal Hanák- 2. místo s postupem do okr. kola

0.kategorie: Marie Hejlová- 1. místo s postupem do okr. kola

0.kategorie: Pavlína Krmelová - 1. místo s postupem do okr. kola

1.kategorie: Karolína Hynštová- 3. místo

1.kategorie: Monika Koutná - 1. místo s postupem do okr. kola

1.kategorie: Viktorie A. Pacasová - 3. místo

1.kategorie: Martin Pleyer - 1. místo s postupem do okr. kola

2.kategorie: Nikol Dostálová - 2. místo s postupem do okr. kola

2.kategorie: Barbora Komosná - 2. místo s postupem do okr. kola

2.kategorie: Tereza Mikelová - 3. místo

2.kategorie: Kristýna Němcová - 3. místo

2.kategorie: Aneta Praxová - 1. místo s postupem do okr. kola

2.kategorie: Anna Suchánková - 2. místo s postupem do okr. kola

5.kategorie: Ráchel Kalváchová - 1. místo s postupem do okr. kola

5.kategorie: Eliška Pillmayerová- 2. místo

7.kategorie: Jana Otáhalová - 1. místo s postupem do okr. kola

7.kategorie: Leona Petrášová - 2. místo s postupem do okr. kola

7.kategorie: Eliška Horáková - 3. místo

8.kategorie: Hana Motáňová - 3. místo

Soutěž probíhala v Kloboukách u Brna 24.1.2008

Školní kolo Národní soutěže ZUŠ 2008:

Akordeon: Denis Jakubec (3.kategorie) - 2. místo

Akordeon: Hana Honzírková (6.kategorie) - 1. místo

Housle: Lukáš Hrodek (0.kategorie) - 1. místo

Housle: Kateřina Pregrtová (0.kategorie) - 1. místo

Housle: Pavel Popelka (0.kategorie) - 1. místo

Housle: David Koziel (1.kategorie) - 1. místo s postupem do okr. kola

Housle: Kateřina Pilátová (1.kategorie) - 3. místo

Housle: Martin Husák (6.kategorie) - 1. místo s postupem do okr. kola

Violoncello: Veronika Korábová (7.kategorie) - 1. místo

Kontrabas: Jan Pilát (1.kategorie) - 1. místo

Kytara: Lucie Sedláčková (2.kategorie) - 1. místo

Kytara: David Majer (5.kategorie) - 1. místo

Kytara: Martin Nevídal (7.kategorie) - 1. místo

Soutěž probíhala v Kloboukách u Brna 5.2.2008

Oblastní kolo Národní soutěže ZUŠ dechových orchestrů:

Dechový orchestr ZUŠ Klobouky u Brna - 2. místo

Vedoucí souboru p.uč. Petr Pospíšil

Soutěž probíhala ve Veselí nad Moravou 22.3.2007

Oblastní kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře:

Trio - klarinet, klarinet, klavír

Martin Nevídal, Martin Vedra, Lucie Šmitková - 3. místo

Žáci jsou ze třídy p. uč. Slobodana Raduloviče a Mgr. Armine Stepanyan

Soutěž probíhala v Blansku 21.3.2007

 

Duo altových zobcových fléten:

Eva Vojáčková, Petra Vojáčková - 2. místo

Žákyně jsou ze třídy p. uč. Hany Krajčovičové

Soutěž probíhala v Blansku 21.3.2007

Okresní kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře:

Trio - klarinet, klarinet, klavír

Martin Nevídal, Martin Vedra, Lucie Šmitková - 1. místo s postupem do oblastního kola

Žáci jsou ze třídy p. uč. Slobodana Raduloviče a Mgr. Armine Stepanyan

Soutěž probíhala ve Velkých Bílovicích 28.2.2007

 

Duo altových zobcových fléten:

Eva Vojáčková, Petra Vojáčková - 1. místo s postupem do oblastního kola

Žákyně jsou ze třídy p. uč. Hany Krajčovičové

Soutěž probíhala ve Velkých Bílovicích 28.2.2007

 

Trio - klarinet, klarinet, klavír

Luděk Páleník, Pavlína Pavlasová, Kateřina Jerglová - 1. místo s postupem do oblastního kola

Žáci jsou ze třídy p. uč. Slobodana Raduloviče a Jarmily Hunčové

Soutěž probíhala ve Velkých Bílovicích 28.2.2007

 

VII. ročník mezinárodní klavírní soutěže Kyjev 2006

Ve dnech 22.10. – 31.10. 2006 se v hlavním městě Ukrajiny Kyjevě konal VII. ročník mezinárodní klavírní soutěže mladých klavíristů, která je věnována památce vynikajícího klavíristy Vladimíra Horowitze. Je to jediná soutěž na Ukrajině, která je zařazena do Celosvětové federace mezinárodních hudebních soutěží. Tato soutěž je svým způsobem unikátní a je uznávána odbornou hudební veřejností jako jedna z nejzávažnějších a nejnáročnějších soutěží pro mladé klavíristy.

Soutěž je rozdělena na dvě skupiny– skupina „Horowitz – Debut“ a skupina „Junior“. Každá z těchto skupin je ještě rozdělena dle věku soutěžících na čtyři kategorie.

V kategorii „B“ skupiny „Horowitz – Debut“ se soutěže zúčastnila také žákyně 4.ročníku ZUŠ v Kloboukách jedenáctiletá Jana Otáhalová z Kobylí, která studuje obor hra na klavír u paní učitelky Armine Stepanyan. Jana byla na této soutěži jedinou reprezentantkou České republiky. Jana Otáhalová nejela do Kyjeva rozhodně jen na výlet, o čemž svědčí získané umístění a ocenění poroty.

Získala 5. cenu z šesti udělovaných umístění mezi dvaadvaceti soutěžícími v kategorii do 15 let. Navíc obdržela cenu poroty za provedení skladby J.L.Dusíka : Jitřní zastaveníčko.Porotu tvořily významné hudební osobnosti z USA, Austrálie, Velké Británie, Rakouska, Izraele a Ukrajiny. Naše žákyně Jana Otáhalová navíc získala cenu TALENT od studentské poroty, kterou tvoří mladí klavíristé studující na hudebních institucích na Ukrajině.

Důkazem tohoto tvrzení, že Jana Otáhalová je opravdu velký talent, svědčí i umístění na I. ročníku Mezinárodní klavírní soutěže Frederyka Chopina, která se konala od 21.6. do 26.6. 2006 v Budapešti a Jana si z této soutěže přivezla krásné 3. místo.

 

Prague junior note 2006

Ve dnech 9.-11. června 2006 proběhl v Praze již XV. ročník celostátní soutěže „PRAGUE JUNIOR NOTE“, ve hře na klavír a ve hře na zobcovou flétnu. Soutěžilo se v pěti věkových kategoriích.

Ve II. kategorii, v konkurenci 37 dětí z celé České republiky, získala Jana Otáhalová žákyně 2. ročníku ZUŠ Klobouky u Brna Čestné uznání I. stupně .

Ve hře na zobcovou flétnu získala Ráchel Kalvachová ve II. kategorii překrásné a nečekané 2. místo . Získala také cenu Českého hudebního fondu za nejlepší provedení skladby českého autora.

Jana Otáhalová je žákyní paní učitelky Armine Stepanyan a Ráchel Kalvachovou vyučuje na zobcovou flétnu paní učitelka Hana Krajčovičová. Všem zúčastněným patří srdečné poděkování za vzornou reprezentaci ZUŠ v Kloboukách u Brna.

 

Per quattro mani 2006

Ve dnech 31.března a 1. dubna 2006 proběhl v Praze na ZUŠ Taussigova V.ročník klavírní soutěže ve čtyřruční hře PER QUATTRO MANI . Do Prahy se v letošním roce vydaly také dvě klavírní dua ze ZUŠ v Kloboukách u Brna.

V I. kategorii do 12 let soutěžila dvojice Jana Otáhalová z Kobylí a Ráchel Kalvachová z Morkůvek, která si v konkurenci 15 dvojic z celé České republiky vybojovala 1.místo a ještě získala cenu poroty za nejlepší provedení povinné skladby.

Druhou dvojici tvořili opět Jana Otáhalová a Jana Zaviačičová z Brumovic, které ve II. kategorii mezi 13 soutěžními páry získali 3. místo.

Všem mladým klavíristkám, ale i jejich paní učitelce Armine Stepanyan patří poděkování za úspěšnou reprezentaci ZUŠ v Kloboukách u Brna.

 

Karlovarská růžička 2006

Ve dnech 6. - 8. 4. 2006 se na ZUŠ Ant. Dvořáka v Karlových Varech konala celostátní klavírní soutěže pro žáky ZUŠ „Karlovarská růžička “. Soutěžilo se ve třech věkových kategoriích za účasti asi 80 účastníků z celé ČR. Čtyři soutěžící reprezentovali ZUŠ Klobouky u Brna.

Byli to; Jana Otáhalová z Kobylí, která získala 1. místo a ještě Velkou Karlovarskou růžičku. Jakub Sládek z Brna získal také 1. místo a Malou Karlovarskou růžičku a Ráchel Kalvachová z Morkůvek a Natálie Fajnorová z Brna (vpravo) obdrželi v této soutěži Čestné uznání.Všichni žáci jsou ze třídy paní uč. Armine Stepanyan.

 

Celostátní kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře cimbálových muzik:

2. kategorie :

Cimbálová muzika - mladší žáci ZUŠ Klobouky u Brna - Čestné uznání

3. kategorie :

Cimbálová muzika PRIMÁŠ ZUŠ Klobouky u Brna - 3. místo

Soubory vede p. uč. Jindřich Demela

Soutěž probíhala v Břeclavi 13. 5. 2006

 

Celostátní kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na cimbál:

7. kategorie :

Anna Straková - 1. místo

Žákyně je ze třídy pí. uč. Bronislavy Schoříkové

Soutěž probíhala v Břeclavi 13. 5. 2006

 

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře cimbálových muzik:

2. kategorie :

Cimbálová muzika - mladší žáci ZUŠ Klobouky u Brna - 1.místo s postupem do celostátního kola.

3. kategorie :

Cimbálová muzika PRIMÁŠ ZUŠ Klobouky u Brna - 1.místo s postupem do celostátního kola.

Soubory vede p. uč. Jindřich Demela

Soutěž probíhala v Kyjově 22.3. 2006

 

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na cimbál:

7. kategorie :

Anna Straková - 1. místo s postupem do celostátního kola

Žákyně je ze třídy pí. uč. Bronislavy Schoříkové

Soutěž probíhala v Kyjově 22.3.2006

 

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na flétnu:

3. kategorie :

Veronika Křížová - 3.místo

4. kategorie :

Helena Krausová - 1. místo

Obě žákyně jsou ze třídy pí. uč. Hany Krajčovičové

Soutěž probíhala v Blansku 8.3.2006

 

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na klarinet:

6. kategorie :

Maritn Nevídal - 2.místo

7. kategorie :

Tomáš Nevídal - 2. místo

Oba žáci jsou ze třídy p. uč. Slobodana Raduloviče

Soutěž probíhala v Blansku 8.3.2006

 

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na trubku:

4. kategorie :

Pavel Klement - 3.místo

Žák je ze třídy p. uč. Petra Pospíšila

Soutěž probíhala v Brně na ZUŠ Smetanova 14.3.2006

 

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na zobcovou flétnu:

4. kategorie :

Ráchel Kalváchová - 1.místo

5. kategorie :

Eva Vojáčková - 3. místo

Obě žákyně jsou ze třídy pí. uč. Hany Krajčovičové

Soutěž probíhala v Oslavanech 10.3.2006

 

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve zpěvu:

6. kategorie :

Kristýna Bezůšková - 3.místo

Žákyně je ze třídy p. uč. Zdeňka Šmukaře

Soutěž probíhala v Kyjově 9.3.2006

 

Okresní kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na flétnu:

3. kategorie :

Veronika Křížová - 1.místo s postupem do krajského kola

4. kategorie :

Helena Krausová - 1. místo s postupem do krajského kola

Obě žákyně jsou ze třídy pí. uč. Hany Krajčovičové

Soutěž probíhala v Mikulově 22.2.2006

 

Okresní kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na klarinet:

1. kategorie :

Adam Zeman - 2.místo

4. kategorie :

Pavlína Pavlasová - 1. místo

5. kategorie :

Luděk Páleník - 2.místo

6. kategorie :

Martin Vedra - 1. místo

Martin Nevídal - 1. místo s postupem do krajského kola

7. kategorie :

Tomáš Nevídal - 1. místo s postupem do krajského kola

Žáci jsou ze třídy p. uč. Slobodana Raduloviče

Soutěž probíhala v Mikulově 22.2.2006

 

Okresní kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na žesťové nástroje:

3. kategorie :

David Svoboda (baskřídlovka) - 3.místo

4. kategorie :

Pavel Klement (trubka) - 1.místo s postupem do krajského kola

4. kategorie :

Ondřej Klement (trubka) - 1.místo s postupem do krajského kola

Žáci jsou ze třídy p. uč. Petra Pospíšila

Soutěž probíhala v Mikulově 22.2.2006

 

Okresní kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na zobcovou flétnu:

4. kategorie :

Ráchel Kalváchová - 1.místo s postupem do krajského kola

Petra Vojáčková - 3.místo

5. kategorie :

Eva Vojáčková - 1. místo s postupem do krajského kola

6. kategorie :

Eliška Mezulániková - 2.místo

Žákyně jsou ze třídy pí. uč. Hany Krajčovičové

Soutěž probíhala v Mikulově 22.2.2006

 

Okresní kolo Národní soutěže ZUŠ ve zpěvu:

4. kategorie :

Martin Husák - 3.místo

6. kategorie :

Kristýna Bezůšková - 1.místo s postupem do krajského kola

Žáci jsou ze třídy p. uč. Zdeňka Šmukaře

Soutěž probíhala v Břeclavi 2.2.2006